Sprzedaż przez internet

Każdy z nas zna wiele sklepów internetowych. Typowy sklep posiada katalog produktów, koszyk, regulamin oraz panel klienta. Sklep internetowy to dość rozbudowana aplikacja, której wykonanie i wdrożenie jest czasochłonne oraz często - jeśli ma reprezentować odpowiedni poziom – drogie.

Jest jednak wiele firm, które realizują sprzedaż na mniejszą skalę, ale produkty jakie oferują doskonale się do sprzedaży przez internet nadają. Nie dla każdego jednak wdrażanie sklepu internetowego z jego wszystkimi funkcjonalnościami jest wskazane oraz opłacalne. Czas potrzebny na przygotowanie takiego projektu, oraz jego koszty w przypadku drobnej sprzedaży mogą zwracać się zbyt długo.

Alternatywnym rozwiązaniem jest stworzenie prostego katalogu z produktami, i przyjmowanie zamówień przez przygotowany do tego celu, prosty formularz, płatności realizujemy przelewem lub przez system płatności. Unikamy w ten sposób obsługi i tworzenia dużej aplikacji, które jest pracochłonne i drogie, ale zachowujemy możliwość sprzedaży przez internet.

Unikamy przy tym prowizji i drogich opłat – jedynym kosztem staje się utrzymanie strony na serwerze oraz oczywiście promocja, ale tą tak czy tak musimy się zajmować przy każdego rodzaju sprzedaży.

Stworzenie takiego rozwiązania to koszt kilkuset złotych.
Formularz kontaktowy